Produkte të reja

 • Outdoor 4 Arms fFolding Rotary Airer

  Airer rrotullues me 4 krahë të jashtëm

  Detajet e produktit 1. Materiali: çeliku i lyer+pjesa ABS+linja PVC.Linja PVC 3 mm, litari nuk është i lehtë për t'u thyer.Pjesë plastike e re, e qëndrueshme, ABS.Tub alumini i vetëmjaftueshëm, i zbukuruar, argjendi, kundër ndryshkut, strukturë e fortë.2. Lartësia e rregullueshme: Ka rregulluar tharësen pa probleme në lartësinë tuaj ideale të punës.Ka shumë stalla për të rregulluar lartësinë e linjës së larjes rrotulluese për tharje dhe për të rregulluar ngushtësinë e litarit.

 • 4 Arms Extendable Folding Outdoor Rotary Airer

  Ajrues rrotullues i jashtëm me 4 krahë të zgjatshëm

  Detajet e produktit 1. Materiali: çeliku i lyer+pjesa ABS+linja PVC.Linja PVC 3 mm, litari nuk është i lehtë për t'u thyer.Pjesë plastike e re, e qëndrueshme, ABS.Tub alumini i vetëmjaftueshëm, i zbukuruar, argjendi, kundër ndryshkut, strukturë e fortë.2. Lartësia e rregullueshme: Ka rregulluar tharësen pa probleme në lartësinë tuaj ideale të punës.Ka shumë stalla për të rregulluar lartësinë e linjës së larjes rrotulluese për tharje dhe për të rregulluar ngushtësinë e litarit.

 • Green Telescopic Support Washing Line Prop 2.4m

  Mbështetje e Linjës Lavatrice të Gjelbër Teleskopike 2.4m

  Detajet e produktit Numri i artikullit Përshkrimi Specifikimi Paketimi L*W*H NW/GW 20/40/40' H ft LYB 101 Mbështetje rrobash 2,4 m me tub me veshje pluhuri me bllokim të përdredhur Diametri i jashtëm: 19 mm diametri i brendshëm: 16 mm gjatësia: 240 cm Pesha: 605 g 1PC/insert Color lab +qese plastike 12pcs/Ctn 138* 13.5* 6cm, 8/8.5 30600 / LYQT 101 KOPER ROTARI I papërshkueshëm nga uji, Anti-UV, 70g/m2 Shitet Madhësia:165*28PCMNgjyrë/peshë:165 +qese plastike 50Pcs/CTN 30*22*26, 4.5/5 LYQT 102 ROTARI C...

 • 2.4m Green Metal Telescopic Support Washing Line Prop

  Linja larëse mbështetëse teleskopike metalike e gjelbër 2,4 m...

  Detajet e produktit Numri i artikullit Përshkrimi Specifikimi Paketimi L*W*H NW/GW 20/40/40' H ft LYB 101 Mbështetje rrobash 2,4 m me tub me veshje pluhuri me bllokim të përdredhur Diametri i jashtëm: 19 mm diametri i brendshëm: 16 mm gjatësia: 240 cm Pesha: 605 g 1PC/insert Color lab +qese plastike 12pcs/Ctn 138* 13.5* 6cm, 8/8.5 30600 / LYQT 101 KOPER ROTARI I papërshkueshëm nga uji, Anti-UV, 70g/m2 Shitet Madhësia:165*28PCMNgjyrë/peshë:165 +qese plastike 50Pcs/CTN 30*22*26, 4.5/5 LYQT 102 ROTARI C...

 • Retractable Wall Mounted Washing Line

  Linjë larëse e montuar në mur e anulueshme

  Detajet e produktit 1. Materiale me cilësi të lartë – E fortë, e qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut, krejt e re, e qëndrueshme ndaj rrezeve ultraviolet të fortë, rezistente ndaj motit dhe ujit, kuti mbrojtëse plastike ABS.Një linja poliesteri e veshur me PVC, me diametër 3.0 mm.Ky litar rrobash ka 2 madhësi: 6m ose 12 m secila rresht, hapësira totale e tharjes 6m / 12m.Për litarin e rrobave 6m, madhësia e produktit është 18,5*16,5*5,5cm;Për litarin e rrobave 12 metra, madhësia e produktit është 21*18.5*5.5cm.Kutia jonë standarde për litarin e rrobave është kutia e bardhë dhe ne përdorim ngjyrë kafe të fortë dhe të besueshme...

 • Retractable Clothes Drying Rack

  Raft për tharjen e rrobave që anulohet

  Detajet e produktit 1. Hapësirë ​​e madhe tharjeje: me një madhësi plotësisht të shpalosur prej 197,2 x 62,9 x 91 cm (W x H x D), kjo tharëse arrin një gjatësi tharjeje prej 20 m, ideale për përafërsisht 2 mbushje lavatriçe;në dy krahët e thatë mund të thani rroba, shtrat ose jorgan;maksimumi2. Kapaciteti i mirë mbajtës: Kapaciteti i ngarkesës së raftit të rrobave është 15 kg, Struktura e këtij rafti tharëse është e fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për lëkundjen ose kolapsin nëse rrobat janë shumë të rënda ose shumë të rënda.Mund të përballojë...

 • Collapsible Clothes Folding Hangers

  Varëse rrobash të palosshme të palosshme

  Detajet e produktit 1. Hapësirë ​​e madhe tharjeje: me një madhësi plotësisht të shpalosur prej (75-126) * 170 * 64 mm (W x H x D), në këtë raft tharje rrobat kanë hapësirë ​​për t'u tharë mbi një gjatësi prej 16 m dhe shumë ngarkesa larje mund të thahet menjëherë.2. Kapaciteti i mirë mbajtës: Kapaciteti i ngarkesës së raftit të rrobave është 35 kg, Struktura e këtij rafti tharëse është e fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për dridhjen ose kolapsin nëse rrobat janë shumë të rënda ose shumë të rënda.Mund të përballojë veshjet e një familjeje.3.Multifunksional: Ju mund të...

 • Collapsible Clothes Folding Rack

  Raft për Rrobat e Palosshme

  Detajet e produktit 1. Hapësirë ​​e madhe tharjeje: me një madhësi plotësisht të shpalosur prej (75-126) * 170 * 64 mm (W x H x D), në këtë raft tharje rrobat kanë hapësirë ​​për t'u tharë mbi një gjatësi prej 16 m dhe shumë ngarkesa larje mund të thahet menjëherë.2. Kapaciteti i mirë mbajtës: Kapaciteti i ngarkesës së raftit të rrobave është 35 kg, Struktura e këtij rafti tharëse është e fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për dridhjen ose kolapsin nëse rrobat janë shumë të rënda ose shumë të rënda.Mund të përballojë veshjet e një familjeje.3.Multifunksional: Ju mund të...

 • Folding Clothes Drying Rack

  Raft për tharjen e rrobave të palosshme

  Detajet e produktit 1. Hapësirë ​​e madhe tharjeje: me një madhësi plotësisht të shpalosur prej 168 x 55.5 x 106 cm (W x H x D), në këtë raft tharjeje rrobat kanë hapësirë ​​për t'u tharë mbi një gjatësi prej 16 m, dhe shumë ngarkesa larje mund të thahen në një herë.2. Kapaciteti i mirë mbajtës: Kapaciteti i ngarkesës së raftit të rrobave është 15 kg, Struktura e këtij rafti tharëse është e fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për lëkundjen ose kolapsin nëse rrobat janë shumë të rënda ose shumë të rënda.Mund të përballojë veshjet e një familjeje.3. Dizajni me dy krahë: Me dy shtesa...

 • Aluminum Folding Clothes Drying Rack

  Raft për tharjen e rrobave të palosshme prej alumini

  Detajet e produktit 1. Hapësirë ​​e madhe tharjeje: me një madhësi plotësisht të shpalosur prej 168 x 55.5 x 106 cm (W x H x D), në këtë raft tharjeje rrobat kanë hapësirë ​​për t'u tharë mbi një gjatësi prej 16 m, dhe shumë ngarkesa larje mund të thahen në një herë.2. Kapaciteti i mirë mbajtës: Kapaciteti i ngarkesës së raftit të rrobave është 15 kg, Struktura e këtij rafti tharëse është e fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për lëkundjen ose kolapsin nëse rrobat janë shumë të rënda ose shumë të rënda.Mund të përballojë veshjet e një familjeje.3. Dizajni me dy krahë: Me dy shtesa...

 • Clothes Dryer Winged Folding Racks

  Tharëse rrobash Rafte palosëse me krahë

  Detajet e produktit 1. Ky raft tharëse pëlhure ka hapësirë ​​totale prej 15 m.2. Kjo raft tharëse pëlhure e palosshme paloset lehtësisht për ruajtje.3. Mekanizëm mbyllës i sigurt dhe i thjeshtë.4. Materiali:ABS + PP + Çeliku pluhur 5. Lartësia e rregullueshme Madhësia e hapur:127*58*56cm, 102*58*64cm Madhësia e palosjes: 84*58.5*9cm Pesha:3kgs Teli çeliku: D3.5mm Tub çeliku:D12mm Aplikimi

 • Folding Tower Clothes Airer

  Folding Tower Clothes Airer

  Detajet e produktit Kulla e palosshme me 3 nivele Ajruesi rrotullues shumëfunksional i palosshëm, çdo nivel mund të hiqet një vit garanci për t'u ofruar klientëve shërbim gjithëpërfshirës dhe të menduar Karakteristika e parë: Dhjetë tuba për secilën nga tre shtresat për t'u tharë, me një zonë të madhe të hapësirës së dytë tharje Karakteristikë: Dizajni i palosshëm, tërhiqet kur nuk përdoret, kurseni më shumë hapësirë ​​për ju Karakteristika e tretë: Aksi i lëmuar dhe i fortë, lehtësisht për t'u palosur Karakteristika e katërt: Tub çeliku dhe plastika...

Rekomandoni Produkte

LAJME

 • Si të thani rrobat pa ballkon?

  Tharja e rrobave është një pjesë e domosdoshme e jetës në shtëpi.Çdo familje ka metodën e vet të tharjes pas larjes së rrobave, por shumica e familjeve zgjedhin ta bëjnë atë në ballkon.Megjithatë, për familjet pa ballkon...

 • Thajini rrobat shpejt dhe lehtë me Pi-në tonë...

  Thani rrobat tuaja shpejt dhe lehtë me zgjedhjen tonë të linjave më të mira të larjes rrotulluese.Por ndërsa tharëset janë të shkëlqyera...

 • Rroba me shitje të nxehta që tërhiqen

  ✅ Lehta dhe kompakte – Linja e rrobave portative të lehta për familjen tuaj.Tani mund të thani rrobat brenda dhe jashtë.E shkëlqyeshme për hotele, oborr spanjol, ballkon, banjë, dush, kuvertë, kamping dhe më shumë...

 • Rroba të anulueshme të rregullueshme të brendshme/të jashtme

  KURSIMI I HAPËSIRËS SË RREGULLUESHME TË RRESHTËVE TË RREGULLSHME për brenda/Jashtë: Linja e anulueshme dhe e rregullueshme kërkon hapësirë ​​minimale, por ju ofron një linjë me madhësi bujare për tharje (gjithsej 84 inç);Perf...

 • Raft rrobash të palosshme për tharjen e veshjeve në ajër

  Raft për tharjen e rrobave për kursim energjie dhe tharje të butë në mënyrë që rrobat tuaja të zgjasin më gjatë Bërë prej çeliku të qëndrueshëm por të lehtë që lëviz lehtësisht nga dhoma në dhomë;mbështet deri në 32 paund fizarmonikë...