Нови Продукти

 • Outdoor 4 Arms fFolding Rotary Airer

  Надворешен 4 краци склопувачки Ротационен ерер

  Детали за производот 1.Матријал: обоен челик+дел ABS+PVC линија.ПВЦ линија од 3 мм, јажето не е лесно да се скрши.сосема нов, издржлив, ABS пластичен дел.самодоволна, фенси, сребрена, анти-рѓа алуминиумска цевка, цврста структура.2.Прилагодлива висина: Има беспрекорно приспособете ја машината за сушење на вашата идеална работна висина.Има повеќе тезги за прилагодување на висината на ротационата линија за перење за сушење и прилагодување на затегнатоста на јажето 3. Дизајнерско пенкало со преклопување и ротирачко 4 краци кога се во употреба, расклопете...

 • 4 Arms Extendable Folding Outdoor Rotary Airer

  Надворешен ротационен воздухоплов што може да се растегнува со 4 краци

  Детали за производот 1.Матријал: обоен челик+дел ABS+PVC линија.ПВЦ линија од 3 мм, јажето не е лесно да се скрши.сосема нов, издржлив, ABS пластичен дел.самодоволна, фенси, сребрена, анти-рѓа алуминиумска цевка, цврста структура.2.Прилагодлива висина: Има беспрекорно приспособете ја машината за сушење на вашата идеална работна висина.Има повеќе тезги за прилагодување на висината на ротационата линија за перење за сушење и прилагодување на затегнатоста на јажето 3. Дизајнерско пенкало со преклопување и ротирачко 4 краци кога се во употреба, расклопете...

 • Green Telescopic Support Washing Line Prop 2.4m

  Зелена телескопска поддршка за перење Реквизит 2,4м

  Детали за производот Број на ставка. 1 ЕЕЗ/внеси Лабораторија за бои + пластична кеса 12 парчиња/Ctn 138* 13,5* 6см, 8/8,5 30600 / LYQT 101 РОТАРИСКИ КАПАК Водоотпорен, Анти-УВ, 70гр/м2 Продажба Големина:165*28СМ Боја/Тежина 5гр: +пластична кеса 50Pcs/CTN 30*22*26, 4,5/5 LYQT 102 ROTARY C...

 • 2.4m Green Metal Telescopic Support Washing Line Prop

  Линија за перење со телескопска поддршка од 2,4 метри зелена метална...

  Детали за производот Број на ставка. 1 ЕЕЗ/внеси Лабораторија за бои + пластична кеса 12 парчиња/Ctn 138* 13,5* 6см, 8/8,5 30600 / LYQT 101 РОТАРИСКИ КАПАК Водоотпорен, Анти-УВ, 70гр/м2 Продажба Големина:165*28СМ Боја/Тежина 5гр: +пластична кеса 50Pcs/CTN 30*22*26, 4,5/5 LYQT 102 ROTARY C...

 • Retractable Wall Mounted Washing Line

  Линија за перење монтирана на ѕид што се повлекува

  Детали за производот 1. Висококвалитетни материјали - Цврсто, издржливо, отпорно на 'рѓа, сосема ново, силно стабилно УВ, отпорно на временски услови и вода, ABS пластична заштитна футрола.Една ПВЦ обложена полиестерска линија, дијаметар 3,0мм.Овој алишта има 2 големини: 6m или 12 m секоја линија, вкупен простор за сушење 6m / 12m.За алишта од 6 метри, големината на производот е 18,5*16,5*5,5cm;За алишта од 12 метри, големината на производот е 21*18,5*5,5 см.Нашата стандардна кутија за алишта е бела кутија, а ние користиме робусна и сигурна кафеава б...

 • Retractable Clothes Drying Rack

  Решетка за сушење облека што може да се повлече

  Детали за производот 1. Голем простор за сушење: со целосно расклопена големина од 197,2 x 62,9 x 91 cm (Ш x В x Д), оваа машина за сушење достигнува должина на сушење од 20 m, идеална за приближно 2 пломби за машини за перење;на двете суви крила можете да исушите облека, постелнина или јоргани;макс.2. Добра носивост: носивоста на решетката за алишта е 15 кг, Структурата на оваа решетка за сушење е цврста, така што не треба да се грижите дали ќе се тресете или пропаѓате ако облеката е премногу тешка или премногу тешка.Може да ги издржи ...

 • Collapsible Clothes Folding Hangers

  Закачалки за преклопување на облеката

  Детали за производот 1. Голем простор за сушење: со целосно расклопена големина од (75-126) * 170 * 64 мм (Ш x В x Д), на оваа решетка за сушење алиштата имаат простор за сушење во должина од 16 метри и многу носивост за перење може да се исуши одеднаш.2. Добра носивост: носивоста на решетката за облека е 35 кг, Структурата на оваа решетка за сушење е цврста, така што не треба да се грижите за тресење или колапс ако облеката е премногу тешка или премногу тешка.Може да ја издржи облеката на семејството.3.Мултифункционално: Можете да ...

 • Collapsible Clothes Folding Rack

  Решетка за преклопување на облеката

  Детали за производот 1. Голем простор за сушење: со целосно расклопена големина од (75-126) * 170 * 64 мм (Ш x В x Д), на оваа решетка за сушење алиштата имаат простор за сушење во должина од 16 метри и многу носивост за перење може да се исуши одеднаш.2. Добра носивост: носивоста на решетката за облека е 35 кг, Структурата на оваа решетка за сушење е цврста, така што не треба да се грижите за тресење или колапс ако облеката е премногу тешка или премногу тешка.Може да ја издржи облеката на семејството.3.Мултифункционално: Можете да ...

 • Folding Clothes Drying Rack

  Решетка за сушење облека за преклопување

  Детали за производот 1. Голем простор за сушење: со целосно расклопена големина од 168 x 55,5 x 106 cm (Ш x В x Д), на оваа решетка за сушење алиштата имаат простор за сушење во должина од 16 m, а многу носивост за перење може да се исушат на еднаш.2. Добра носивост: носивоста на решетката за алишта е 15 кг, Структурата на оваа решетка за сушење е цврста, така што не треба да се грижите дали ќе се тресете или пропаѓате ако облеката е премногу тешка или премногу тешка.Може да ја издржи облеката на семејството.3.Дизајн на две крила:Со две додадени ...

 • Aluminum Folding Clothes Drying Rack

  Решетка за сушење алишта за преклопување од алуминиум

  Детали за производот 1. Голем простор за сушење: со целосно расклопена големина од 168 x 55,5 x 106 cm (Ш x В x Д), на оваа решетка за сушење алиштата имаат простор за сушење во должина од 16 m, а многу носивост за перење може да се исушат на еднаш.2. Добра носивост: носивоста на решетката за алишта е 15 кг, Структурата на оваа решетка за сушење е цврста, така што не треба да се грижите дали ќе се тресете или пропаѓате ако облеката е премногу тешка или премногу тешка.Може да ја издржи облеката на семејството.3.Дизајн на две крила:Со две додадени ...

 • Clothes Dryer Winged Folding Racks

  Фен за облека Крилести лавици за преклопување

  Детали за производот 1. Овој држач за сушење ткаенина има вкупен простор од 15 метри.2. Овој држач за сушење со преклопна ткаенина лесно се преклопува рамно за складирање.3. Безбеден и едноставен механизам за заклучување.4. Материјал:ABS + PP + челик во прав 5. Прилагодлива висина Отворена големина:127*58*56cm, 102*58*64cm Големина на преклопување: 84*58.5*9cm Тежина:3kgs Челична жица: D3.5mm Челична цевка:D12mm Примена

 • Folding Tower Clothes Airer

  Преклопен кула облека Airer

  Детали за производот 3 нивоа на преклопна кула за облека Воздух Мултифункционален преклопен ротационен вентилатор, секое ниво може да се отстрани Една година гаранција за да им обезбеди на клиентите сеопфатна и внимателна услуга Прва карактеристика: десет цевки за секој од трите слоја за сушење, со голема површина на секунда простор за сушење Карактеристика: Дизајн на преклопување, се повлекува кога не се користи, заштедува повеќе простор за вас Трета карактеристика: мазна и цврста оска, лесно се превиткува Четврта карактеристика: челични цевки и пластика П...

Препорачај производи

ВЕСТИ